Prašome palaukti

Tribūna verslo lyderiams

Kalbėkite tiems, kam jūsų idėjos įdomios.

861558772

Straipsniai

Jau 20 metų kuriame turinį verslo auditorijai, tad žinome, kas jai įdomu ir vertinga. Kokybišką turinį padėsime sukurti ir Jums. Patrauklų skaitytojams ir, svarbiausia, prisidėsiantį prie Jūsų tikslų įgyvendinimo.

Renginiai

Kuriame aplinką, kurioje diskusijos gali pagreitinti realius pokyčius. Kasmet rengdami daugiau nei 50 renginių, esame viena svarbiausių verslo lyderių susitikimo vietų. Ir jūs čia galite skaityti verslui reikšmingą pranešimą.

Projektai

Projektuose apjungę įvairias turinio formas bei kanalus, padedame prekės ženklams veiksmingai bendrauti su verslo auditorija. Ir žinoma, kūrybiškai su jais palaikyti nuolatinį ryšį.

Reklama

Siūlome reklamos sprendimus verslo leidiniuose bei portale, kurie pritraukia įtakingą bei vertingą auditoriją aktyviausiu darbo dienos metu.

750.000

verslo ir valstybės lyderių,
vadovų bei specialistų dėmesys

Straipsniai

Straipsnis
portale vz.lt

Plačiau

Straipsnis savaitraštyje
Verslo žinios

Plačiau

Straipsnis žurnale
Verslo Klasė

Plačiau

Straipsnių rubrika
portale vz.lt

Plačiau
Turinio sprendimai

Straipsnių rubrika
portale + savaitraštyje

Plačiau
Naujiena

Verslo balsas
PODKASTAI

Plačiau

Renginiai

KONFERENCIJOS

Partnerystė Verslo žinių konferencijose

 • Pranešimas konferencijos metu;
 • Pranešimo video transliacija vz.lt portale;
 • Ženklo reklama renginio anonsuose;
 • Video transliacija ekranuose renginio dalyviams;
 • Kitos integracijos, galimos įvairios formos.
Konferencijų planas 2021 metams Žiūrėti
VERSLO DISKUSIJA

Jūsų renginys
Verslo žinių auditorijai

 • Parengsime renginio programą ir pakviesime pranešėjus;
 • Atliksime renginio viešinimą;
 • Registruosime ir administruosime renginio dalyvius;
 • Renginio dieną užtikrinsime sklandų jo įgyvendinimą;
 • Įgyvendinsime svarbiausią informacijos sklaidą po renginio;
 • Užtikrinsime jūsų renginio įgyvendinimą nuo A iki Z.
Įvykusių renginių pavyzdžiai Žiūrėti
video

Komunikacijos projektai

Reshape business

Projektas stambioms ir vidutinėms įmonėms, kurioms 2020 m. pateikė neeilinių iššūkių. Kaip ir kokius verslo procesus pertvarkyti, kad geriausiai prisitaikytumėte prie naujosios realybės? Ką galima daryti kitaip - greičiau, išmaniau, unikaliau? Kviečiame pasidalinti savo išmoktomis pamokomis ir receptais, padėjusiais sėkmingai suvaldyti ir auginti verslą.

Plačiau
 
It's simple

Projektas, kuriame pasakojama apie klientų patirties kūrimą. Kaip pasiekti, kad klientas liktų patenkintas? Kad jo patirtis bendraujant su įmone būtų paprasta ir sklandi? Paprasta ir lengva toli gražu nėra prasta ir pigu. Dažniausiai pati geriausia klientų patirtis yra didelio užkulisinio darbo rezultatas, apimantis kiekvieną kliento patirties etapo ištobulinimą. Kaip tą padaryti, patars profesionalūs konsultantai ir praktikai.

Plačiau
Regioninis verslas

Projektas skirtas regioniniam verslui. Jame ieškosime sprendimų, patirties, receptų, kuriais su regionuose veikiančiomis įmonėmis gali pasidalyti didelės, tarptautinės bendrovės. Kartu ir – bendradarbiavimo galimybių. Ko galime vieni iš kitų pasimokyti? Kokias geriausias praktikas pritaikyti? Ką vertingo pasiūlyti ir kaip bendradarbiauti? Projektas apims ir keturis renginius verslui.

Plačiau
 
Svajonių komanda

Projekto tikslas - pristatyti Geriausių Lietuvos darbdavių sėkmės receptus. Kaip suburti įsitraukusius darbuotojus, kurių dėka plečiasi patenkintų ir lojalių įmonei klientų ratas? Projekte papasakotos sėkmės istorijos sudomins ne tik kitus svajonių komandą buriančius verslus, bet ir svajonių darbo ieškančius žmones. O bendrovės darbuotojai dar sykį įsitikins, kad išties dirba pas Geriausią Lietuvos darbdavį.

Plačiau
Tvarus verslas

Projektas skirtas tvaraus verslo kūrėjams, savo darbais ir sumanymais siekiantiems ne trumpalaikės naudos, bet ilgalaikio efekto – visuomenei, darbuotojams, aplinkai. Paviešinti tvarumo projektai didins visuomenės pasitikėjimą verslu ir taps impulsu Lietuvos bendrovėms sekti tvarumo lyderių pavyzdžiu.

Plačiau
 
Išmani Lietuva

Projektas skirtas pristatyti Lietuvos visuomenėje vykstančius šiuolaikiškus pokyčius, papasakoti apie mokslo, technologijų, švietimo, verslo ir kitų sričių pažangą bei suteikti jai papildomą postūmį.

Plačiau

Reklama

Reklamos kainoraštis portale

Reklamos kainoraštis portale

Žiūrėti
Reklamos kainoraštis savaitraštyje

Reklamos kainoraštis savaitraštyje

Žiūrėti
Reklamos kainoraštis žurnale

Reklamos kainoraštis žurnale

Žiūrėti

Įgyvendinkite pokyčius kalbėdami su įtakingiausiais

Patikimai

Verslo žinios užsitarnavo verslo auditorijos pasitikėjimą dėl savo tvirtų skaidrumo bei profesionalumo principų. Todėl galite būti tikri, kad Jūsų komunikacija atsidurs aukščiausios reputacijos žiniasklaidos platformoje, kuri laikoma kokybės ir patikimumo ženklu.

Paprastai

Mes žinome, kad paruošti kokybišką turinį - darbas, reikalaujantis įgūdžių ir, žinoma, laiko. Esame pasiryžę atlikti didžiąją dalį užduočių už Jus. Profesionalūs turinio redaktoriai parengs ir su Jumis suderins publikacijas. Renginių komanda suorganizuos renginį ar jų ciklą. Fotografai pasirūpins kokybiškomis nuotraukomis. Ir be abejo, atliksime pagrindinį darbą: efektyviai paskleisime Jūsų žinią auditorijai.

Laiku ir vietoje

Verslo naujienos yra skaitomos aktyviausiu darbo dienos metu. Pasieksite lyderius tada, kai jie galvoja apie pokyčius, veiksmus ir priima sprendimus. Jūsų žinutė bus matoma pastebimiausioje vietoje, neužgožta reklaminiu triukšmu. Ir svarbiausia - puikioje verslo turinio draugijoje.

750.000

verslo ir valstybės lyderių, vadovų bei specialistų skaito Verslo žinias

Lietuvos verslo nuomonių lyderiai

Dažniausiai žiniasklaidoje 2020 m. pirmajį pusmetį kalbėjęs įmonių vadovų lyderių trejetukas

Petras Masiulis Petras Masiulis
Dainius Dundulis Dainius Dundulis
Jolanta Bivainytė Jolanta Bivainytė
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku